v.o.v.a.

V.O.V.A. – ģimenes uzņēmums ar bagātu darba pieredzi apakšveļas ražošanas jomā.

Kompānija V.O.V.A. dibināta 1991. gadā vienā no skaistākajām Latvijas pilsētām – Liepājā. Uzņēmums veiksmīgi darbojas apakšveļas ražošanas tirgū jau vairāk kā 30 gadus, ražojot kvalitatīvu, elegantu un ērtu sieviešu apakšveļu. Uzņēmumam ir milzīgs potenciāls un ražošanas jaudas, – tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem apakšveļas ražotājiem ne tikai Latvijā, bet arī visā Baltijā.

Kvalitāte

Zīmols V.O.V.A. Lingerie – tā ir augstas kvalitātes zīme. Kompānija piedāvā augstvērtīgu produkciju izsmalcinātam un prasīgam pircējam. Produkcijas ražošanā tiek izmantoti tikai Eiropā ražoti materiāli, kas tiek iepirkti no tādām valstīm kā Itālija, Francija, Vācija un Austrija. Dizaineri, kas izstrādā modeļus, regulāri apmeklē starptautiskās izstādes un modes forumus, kur iepazīstas ar jaunākajām modes tendencēm un materiālu klāstu, papildina zināšanas apakšveļas izstrādē un modelēšanā.

Kolekcijas

Kompānija V.O.V.A. Lingerie ik gadu izstrādā divas jaunas modes kolekcijas, kas tiek apvienotas katalogos „Rudens-ziema” un „Pavasaris-vasara”. Kolekcijas tiek radītas, sekojot jaunākajām modes tendencēm un izmantojot tikai zināmu Eiropas ražotāju augstas kvalitātes materiālus. Ik gadu ar jauniem modeļiem tiek papildināta arī “klasikas” modeļu kolekcija.
V.O.V.A.

Mūsu misija

Mēs esam pārliecināti, ka katra sieviete ir skaista un neatkārtojama! Tāpēc mūsu misija ir radīt elegantu un komfortablu apakšveļu, kas motivētu sievietes noticēt un iemīlēt sevi, apzināties savu skaistumu un ķermeņa unikalitāti, neatkarīgi no izmēra un ķermeņa aprisēm.
Pievilcība un Elegance

Zīmols V.O.V.A. Lingerie – tā ir augstas kvalitātes zīme.

V.O.V.A. Lingerie kolekcijas tiek izstrādātas saskaņā ar „modes tendenču grāmatām” (trend book), kas apkopo jaunākās modes tendences nākamajam gadam. Tās rada modes analītiķi, infogrāfisti un dizaineri – modes noteicēji no visas pasaules. Kopš pašiem pirmsākumiem uzņēmums V.O.V.A. cenšas neapstāties pie sasniegtā, attīstot ražotni, nemitīgi pilnveidojot savas prasmes un zināšanas, analizējot konkurentu pieredzi un uzklausot savu pircēju vēlmes.

Kompānija V.O.V.A. ir viens no lielākajiem apakšveļas ražotājiem Baltijā ar milzīgu potenciālu un ražošanas jaudu. Uzņēmumam ir ražotnes ne tikai Liepājā, bet arī Daugavpilī. Uz doto brīdi uzņēmumā strādā 123 darbinieki. Savas ražotnes
esamība dod iespēju uzņēmumam savlaicīgi reaģēt uz izmaiņām apakšveļas tirgū, maksimāli apmierināt klientu vajadzības, kontrolēt un pastāvīgi uzlabot produkcijas kvalitāti.

Uzņēmuma ražošanas jaudas dod iespēju kompānijai ik mēnesi saražot vairāk kā 45000 dažāda veida izstrādājumus – sākot no klasikas un beidzot ar sarežģītiem modes modeļiem. Uzņēmums ir atvērts piedāvājumiem no uzņēmējiem, kam nepieciešams izvietot sava produkta ražošanu, piedāvājot pilnu ražošanas ciklu. 

Nevainojams stils, kvalitāte, elegance un komforts ikdienas nēsāšanā, kā arī daudzveidīgi modeļi un plašs izmēru klāsts – tas viss raksturo Latvijas apakšveļas zīmolu V.O.V.A. Lingerie.